Niebieski olbrzym | czyli rozmiar fotoksiążki ma znaczenie

Muszę przyznać, że niezwykłą frajdę daje oglądanie zdjęć, gdy każde z nich jest odpowiednio wyeksponowane. Prezentowany poniżej zestaw to fotoksiążka o rozmiarach 40x30cm, dwie mniejsze dla rodziców 30x20cm, oraz dla porównania etui na dvd. Całość podana na świetnym, półmatowym papierze w bardzo fajnej jakości tekstylnej okładce. Świetna sprawa!

Piękna, ręcznie robiona fotoksiążka

Do tej pory nie byłem przekonany do albumów z cienkimi stronami, jednak od niedawna zmieniłem zdanie i kilka ostatnich albumów sezonu 2012 to właśnie takie rozwiązania. Dzięki nawiązaniu współpracy z drukarnią i manufakturą artystyczną moi klienci otrzymali naprawdę wyjątkowy produkt – tworzony od początku do końca ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Od świetnej, materiałowej okładki po wydruk na niepowlekanym, neutralnie białym, porowatym papierze o gramaturze 150 g/m2 po pudełko i kolorowe wklejki. Cechą charakterystyczną takiego albumu jest duża ilość stron (w tym wypadku 160) dzięki czemu na każdej z nich znajdowało się jedno, duże zdjęcie poziome lub dwa pionowe.
Poniżej znajduje się popularny zestaw 2+1, czyli duży album (30×30 cm) z pudełkiem oraz dwa mniejsze (20x20cm).

Piękna, ekskluzywna fotoksięga w drewnianej kasetce

Zdjęcia mają największą moc, gdy ogląda się je w formie papierowej. Nie inaczej jest w przypadku fotografii ślubnych, gdzie piękna, pełna emocji ceremonia i cudowne wesele muszą zostać odpowiednio sfotografowane, ale również odpowiednio przedstawione. Idealnie nadaje się do tego fotoksięga z akrylową wstawką zamknięta w wyjątkowej, mahoniowej kasetce. To indywidualne, i spersonalizowane rozwiązanie (dzięki wygrawerowaniu imion), prezentuje się naprawdę niesamowicie.

Pakiet 2+1: Fotoksięga Klasyczna

Przedstawiam bardzo popularny zestaw – klasyczna fotoksięga 30x30cm oraz dwie jej mniejsze kopie (20x20cm). Na zdjęciach egzemplarze o 44 stronach w gustownej, czarnej okładce z ekoskóry oraz piękne, spersonalizowane etui oraz płyty cd.

Pakiet 2+1: Fotoksięga z okienkiem

Często wybieraną formą pokazania zdjęć ślubnych jest fotoksięga w pakiecie 2+1, czyli duża o wymiarach 30x30cm oraz dwie mniejsze 20x20cm. Jest to bardzo oryginalny sposób na prezent dla rodziców czy świadków. Tym razem prezentuję całość w okładce z ekoskóry i okienkami na zdjęcie.