Paulina i Sławek | sesja narzeczeńska

Tuż przed jutrzejszym ślubem głównych bohaterów przypomniałem sobie, że nie opublikowałem jeszcze materiału z ich sesji narzeczeńskiej. Nie może być lepszej okazji, żeby to nadrobić!:)

Tablica pamiątkowa

Po co właściwie robić te sesje narzeczeńskie? Oprócz oczywistych zalet, takich jak przełamanie lodów z osobą, która będzie uwieczniała najważniejszy dzień w życiu, poznanie stylu i sposobu pracy fotografa (co jest szczególnie ważne dla osób, które nie czują się zbyt komfortowo z drugiej strony obiektywu) czy po prostu okazji do zrobienia zdjęć zakochanym osobom. Ze zdjęć można skomponować taką tablicę pamiątkową, którą na weselu goście ozdobią wpisami, dedykacjami, życzeniami i … co tam jeszcze podpowie im wyobraźnia :) A miejsca do pisania jest bardzo dużo, tablica ma wymiary 90 x 60 cm!

Konkurs Wiosenny!

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie, którego główną nagrodą jest wyjątkowa sesja narzeczeńska!

Z samochodem w tle …

Świetna para, super samochód, fajne zdjęcia. Warszawskie manewry przedślubne Justyny i Marcina.

Sylwia i Janusz – sesja narzeczeńska

Zapowiedź już była, czas przejść do zdjęć. Sesja narzeczeńska, która pierwotnie miała odbyć się w Białej Podlaskiej lub Białymstoku, ostatecznie miała miejsce w mieście stołecznym. Miało padać i rzeczywiście poranek był straszny – po południu jednak rozpogodziło się jakby specjalnie dla nas. Sylwia i Janusz to przesympatyczna para, z którą postanowiliśmy odwiedzić te bardziej i mniej znane zakątki Warszawy.